Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta pracy na stanowisko Pracownika Biurowego

Koszalin

Nasz Klient jest firmą, która aktywnie działa w branży Human Resources. W związku z dynamicznym rozwojem w chwili obecnej poszukuje w Koszalinie kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIKA BIUROWEGO

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:
&#8226; Wykonywaniem czynności administracyjno-biurowych,
&#8226; Selekcją dokumentów aplikacyjnych,
&#8226; Pomocą przy umawianiu spotkań rekrutacyjnych,
&#8226; Tworzeniem ogłoszeń o pracę,
&#8226; Sprawdzaniem referencji kandydatów,
&#8226; Dbaniem o stan przestrzeni biurowej,
&#8226; Innymi zadaniami przydzielonymi w ramach wsparcia pozostałych działów.

ZAPEWNIAMY:

&#8226; Wynagrodzenie podstawowe plus prowizje,
&#8226; Szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe,
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR,
&#8226; Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

OCZEKUJEMY:

&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226; Wykształcenia min. średniego,
&#8226; Wysokiej kultury osobistej,
&#8226; Odpowiedzialności i umiejętności pracy w grupie,
&#8226; Motywacji do pracy,
&#8226; Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany niżej adres mailowy.

aplikacja@aboutyou.pl/

z podaniem nr ref. Pracownik biurowy

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Sierpien, 2014  08:28

Identyfikator: 517885

Wyświetleń: 2641