Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konserwator- mechanik-złota rączka

Koszalin

Hands2Work Professional Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.
Dla naszego Klienta szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Koszalin
Numer Ref.: KON/01//EM/14 Koszalin

Wymagania:
&#8226; zdolności manualne potrzebne do wykonywania różnych napraw budynku i maszyn
&#8226; doświadczenie w spawaniu podzespołów do maszyn ze stali czarnej, bądź nierdzewnej
&#8226; zdolność organizacji pracy własnej
&#8226; sumienność w wykonywaniu obowiązków
&#8226; mile widziane uprawnienia elektryczne
&#8226; doświadczenie w pracy na dziale technicznym( mechanik zakładowy, konserwator itp.)
&#8226; uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub gotowość do ich wyrobienia
Obowiązki:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace remontowo-budowlane i pomoc w utrzymaniu w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych wliczając:
&#8226; Udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym zarówno budynków zakładu jak i parku maszyn produkcyjnych
&#8226; Wykonywanie prac porządkowych na terenie firmy jak i wewnątrz zakładu
&#8226; Inne czynności konserwatorskie
&#8226; Wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegających zapobiegających awariom
&#8226; Wykonywanie bieżącej konserwacji urządzeń sanitarnych, instalacji hydraulicznych
Oferujemy:
&#8226; stabilne miejsce pracy, praca od zaraz
&#8226; miłą atmosferę i możliwość rozwoju
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
Mile widziane:
&#8226; Znajomość układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
&#8226; Znajomość obsługi komputera
&#8226; Znajomość języka angielskiego
&#8226; Uprawnienia eksploatacyjne w zakresie obsługi urządzeń ciśnieniowych jak i sprężarki powietrza, kotłowni, urządzeń wentylacji i chłodnictwa
Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z nr referencyjnym: KON/01//EM/14 Koszalin lub zapraszamy do biura Ul. Zwycięstwa 137 pok 15.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2WorkProfessional Sp. z o. o.&#8221;
Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 8267

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Pazdziernik, 2014  12:23

Identyfikator: 525498

Wyświetleń: 4164