Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter/serwisant turbin wiatrowych

Jesteśmy polską firmą należącą do międzynarodowej grupy Total Wind. Specjalizujemy się w montażu, serwisie oraz transporcie turbin wiatrowych. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: monter/serwisant turbin wiatrowych.
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, lubisz podróżować a Twoja znajomość języka angielskiego jest dobra, zgłoś się do nas!!

Opis stanowiska:
&#8226; montaż wież wiatrowych
&#8226; remonty turbin i urządzeń okołoturbinowych
&#8226; wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych

Wymagania:
&#8226; jęz.angielski w stopniu dobrymm
&#8226; prawo jazdy kat.B
&#8226; brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
&#8226; gotowość do częstych podróży służbowych (do 3 m-cy)
&#8226; znajomość podstaw obsługi komputera
&#8226; gotowość do założenia działalności gospodarczej lub już istniejąca działalność
&#8226; doświadczenie w branży mile widziane
&#8226; wykształcenie elektryczne lub uprawnienia SEP do 1 kV będzie dodatkowym atutem
&#8226; wysoka kultura osobista

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne warunki finansowe
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; kompleksowe szkolenia techniczne

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w jęz. polskim oraz angielskim na adres: pan@totalwind.com
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Kwiecien, 2012  16:28

Identyfikator: 391365

Wyświetleń: 3789