Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista / Brygadzistka

Koszalin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MPS International Ltd. Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z branży FMCG o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych. Aktualnie poszukujemy odpowiedniego Pracownika na stanowisko:

BRYGADZISTA / BRYGADZISTKA
(zespołu konfekcjonerek)

Zakres obowiązków:

- Współdziałanie z mistrzem i innymi brygadzistami w realizacji planu produkcji
- Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników w celu realizowania procesu technologicznego konfekcjonowania wyrobów kosmetycznych;
- Raportowanie produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami;
- Instruktaż nowych pracowników

Oczekiwania względem kandydata:
- wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
- doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołowej oraz w środowisku wymagającym współdziałania
- komunikatywność i asertywność
- umiejętności przywódcze
- umiejętność współpracy w zespole
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Kandydatów prosimy o przysyłanie swoich aplikacji zawierających CV do dnia 17.09.2012r. na adres e-mail: katarzyna.sadowska@mps.koszalin.pl/, w temacie wiadomości wpisując &#8222;Brygadzista/ka zespołu konfekcjonowania&#8221;.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Wrzesien, 2012  10:54

Identyfikator: 414877

Wyświetleń: 2391