Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik/Elektronik

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref.: ME/07/2014

Zadania:
&#8226; naprawa i modernizacja układu sterowań maszyn
&#8226; wykonywanie przeglądów, napraw i remontów maszyn
&#8226; usuwanie bieżących usterek z zakresu elektryki i elektroniki
&#8226; utrzymanie ruchu maszyn

Wymagania:
&#8226; wykształcenie mechaniczne lub elektroniczne
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; dbałość o szczegóły, skrupulatność
&#8226; wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; nowoczesne narzędzia pracy
&#8226; dodatek do wynagrodzenia w postaci premii

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: szczecin@adecco.pl/

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Lipiec, 2014  12:48

Identyfikator: 514906

Wyświetleń: 2036