Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Od zaraz personel kasowy!

Koszalin

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej ITC Polska - Polski HR Sp. z o.o, nr certyfikatu 5583, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Personel kasowy w jednym z marketów na terenie Koszalina

Obowiązki:

- obsługa stanowisk kasjerskich
- utrzymanie pozytywnych relacji z klientem
- dbanie o dobry wizerunek sklepu

Oferujemy :

- umowę cywilnoprawną
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik pracy
- profesjonalne szkolenia wprowadzające

Wymagania:

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- możliwość do pracy od zaraz,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres gdansk@itcgrupa.pl/ w tytule wpisując PK/Koszalin

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Kwiecien, 2014  13:19

Identyfikator: 502776

Wyświetleń: 4138