Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Koszalin

Jesteśmy firmą z branży FMCG o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.
Aktualnie poszukujemy odpowiedniego Pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Ocena zgodności wyrobów gotowych z dokumentacją technologiczną i wymaganiami jakościowymi;
- Przeprowadzanie badań wyrobów gotowych, zgodnie z obowiązującymi procedurami
- Sporządzanie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań,
- Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla klienta,
- Ewidencjonowanie stwierdzonych niezgodności jakościowych,
- Przygotowywanie i wprowadzanie instrukcji jakościowych,

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

- Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe (chemia lub pokrewne)
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość specyfiki naszej firmy
- Znajomość pakietu MS Office
- Komunikatywność, asertywność i umiejętność pracy w zespole
- Dokładność, sumienność i zaangażowanie
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
- Premie uzależnioną od zysku firmy i indywidualnego performance&#8217;u

Chętnych prosimy o przysyłanie swoich aplikacji do dnia 27.09.2012r. na adres e-mail: katarzyna.sadowska@mps.koszalin.pl/ w temacie wiadomości wpisując &#8222;Specjalista ds. Kontroli Jakości&#8221;.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Wrzesien, 2012  17:06

Identyfikator: 415341

Wyświetleń: 5713