Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Koszalin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MPS International Ltd. Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z branży FMCG o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.
Aktualnie poszukujemy odpowiedniego Pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie zamówień klientów, prowadzenie rejestru zamówień produkcyjnych, dystrybucja zamówień do odpowiednich osób;
- Wprowadzenie zamówień przypisanych klientów do bazy;
- Wysyłanie potwierdzeń do Klientów;
- Obsługa Klientów;
- Monitorowanie należności za sprzedaż towaru;
- Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji wysyłkowej;
- Monitorowanie odbioru zamówień;
- Kontrola zapasów.

Oczekiwania względem kandydata:
- Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów zaocznych (mile widziane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i w piśmie)
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wybranemu Kandydatowi oferujemy umowę o pracę na zastępstwo (z możliwością dalszej współpracy).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie swoich aplikacji do dnia 12.07.2012r. na adres e-mail: katarzyna.sadowska@mps.koszalin.pl/, w temacie wiadomości wpisując &#8222;Specjalista ds. obsługi Klienta&#8221;.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Lipiec, 2012  16:18

Identyfikator: 404181

Wyświetleń: 2117