Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dorywcza na magazynie

Koszalin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowisko:

Nr ref.: MK/02/2014
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:
&#8226; realizacja prac magazynowych, zgodnie z wytycznymi przełożonych
&#8226; rozładunek samochodów dostawczych
&#8226; układanie towaru na magazynie

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; umiejętność pracy w zespole
&#8226; odpowiedzialność
&#8226; duża motywacja do pracy

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
&#8226; miłą atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres:
szczecin@adecco.pl/

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 19 Sierpien, 2014  09:53

Identyfikator: 518052

Wyświetleń: 4596