Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownika Sklepu

Koszalin

Dla Naszego Klienta posiadającego międzynarodową sieć sklepów (sektor fashion),
Poszukujemy osoby na stanowisko :

KIEROWNIKA SKLEPU
Nr. Ref. WAK12KSA

Zakres obowiązków:

 Zarządzanie zespołem,
 Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki sprzedażowe,
 Planowanie odpowiedniej ekspozycji towaru,
 Dbanie o codzienne bardo dobre funkcjonowanie sklepu,
 Zarządzanie personelem,
 Organizowanie promocji,

Wymagania :

 Wykształcenie wyższe, mile widziane handlowe lub ekonomiczne,
 Doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu lub Za-cy Kierownika (sektor fashion),
 Bardzo dobra znajomość branży,
 Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 Ambicja, samodzielność, bardzo wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

 Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
 Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
 Szkolenia produktowe i handlowe,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
a.komar@jobfinder.pl/
Telefon kontaktowy: 22 8627250
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:
Nr Ref: WAK12KSA

(z dopiskiem &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Sierpien, 2012  10:14

Identyfikator: 412933

Wyświetleń: 9105