Koszalin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog Chemii

Koszalin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MPS International Ltd. Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z branży FMCG o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga ponad 20 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.
Aktualnie poszukujemy odpowiedniego Pracownika na stanowisko:

TECHNOLOG CHEMII

Zakres obowiązków:
- Tworzenie nowych produktów
- Opracowywanie formulacji i założeń technologicznych
- Nadzór nad procesem technologicznym
- Optymalizacja istniejących procesów i nadzór nad ich wydajnością
- Przeprowadzanie testów laboratoryjnych

Oczekiwania względem kandydata:
- Wykształcenie wyższe chemiczne, kosmetologiczne, farmaceutyczne, inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne
- Doświadczenie w pracy w laboratorium lub w obszarze procesów produkcyjnych (preferowane na podobnym stanowisku w przemyśle chemicznym)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Kreatywność i innowacyjność
- Analityczne podejście do problemów i umiejętność ich rozwiązywania
- Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
- Obowiązkowość i solidność
- Gotowość do sporadycznej pracy w trybie zmianowym oraz wyjazdów służbowych

Dodatkowo mile widziane:
- orientacja na jakość
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
- umiejętność pracy w zespole

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie swoich aplikacji do dnia 11.05.2012r. na adres e-mail: katarzyna.sadowska@mps.koszalin.pl/, w temacie wiadomości wpisując &#8222;Technolog Chemii&#8221;.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Kwiecien, 2012  09:24

Identyfikator: 394079

Wyświetleń: 4758